• ustbanner
Slayt 1Slayt 2Slayt 3Slayt 4Slayt 5

Firmamız bünyesinde çok sayıda uzman danışman, stajyer danışman ve destek personeli istihdam etmekte olup alanında uzman danışmanlardan ve akademisyenlerden görüş sağlanmak suretiyle gerçek ve tüzel kişi müşterilerimize ve danışmanlığını yürüttüğümüz çok sayıdaki şirket ve kuruma İngiltere vizesi alımı hizmeti sağlanmaktadır.

Firmamız İngiltere Vizesi reddi sorunlarının İngiltere’de yargı mercilerinde çözümü hususunda İngiltere’de avukatlık hizmetleri sunmakla beraber, müşterilerini İngiltere Göçmenlik mahkemesinde temsil etmekte ve koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir. Belli bir uzmanlık alanında yüksek lisans ve doktora çalışmaları yapmakta olan danışmanlarımız bu sayede müşterilerimize profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadırlar. Firmamız bünyesinde İngiltere vize ön danışma departmanı, İngiltere vize başvuru departmanı, Vize reddi departmanı,İngiltere Vizesi redlerine itiraz departmanı, İngiltere Göçmenlik Mahkemesi’ne başvuru departmanı, İngiltere’de Avukatlık departmanı, ve Seyahat Sağlık Sigortası departmanı gibi farklı departmanlar bulunmakta olup müşavirlerimiz bu departmanlar bünyesinde müteşekkil komisyonlar halinde çalışmalarını yürütmektedirler.

Ulusal ve uluslararası platformda tecrübeli kadrosu ile çalışmalarını sürdüren firmamız, alanında uzman müşavirlerin yanı sıra gelecek vaat eden, dinamik genç müşavir ve tercümanlara da kariyer fırsatları sunmaktadır. Firmamız çok sayıdaki destek personeli ile müşterilerine hızlı, kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Siz saygı değer müşterilerimize sunduğumuz ingiltere vizesi hizmetleri ile alakalı olarak ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linklerden temin edebilirsiniz.

Sizde vize reddi alma olasılığını asgari düzeye indirmek, ve sorunsuz bir şekilde vizenizi almak için müşavirlerimizi arayınız.