İngiltere Aile Vizesi

İngiltere’ye aile ziyareti için yapılan vize başvuru türüdür. İngiltere aile ziyareti vizesi başvuruları diğer vizelerde olduğu gibi 6 ay-1-2-5-10 yıllık yapılabilmektedir. İngiltere aile vizesi için gerekli evrakları konusunda uzman vize danışmanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Uzman kadromuzun danışmanlığında hazırlayacağınız evraklarla İngiltere aile vizesi başvurusunu yapıyoruz.

İngiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklarla birlikte size göndereceğimiz bilgi formunu (Türkçe) yazıcıdan çıktı alıp bize ulaştırmanız yeterli. Size göndereceğimiz bilgi formunun bilgileri doğru olmalı, sunacağınız destekleyici belgeler ile tutarlı olmalıdır. Bu belgelerin İngilizce tercümelerini kurumumuzun yeminli tercümanları tarafından yapılmaktadır.İngiltere vize merkezinin incelemesine sunulacak tüm evrakların doğru, mümkünse orijinal olmasını tavsiye ediyoruz.

İngiltere aile ziyareti vizesi başvuru formu (İngilizce) Aisi Vize bölümü uzmanlarınca doldurulmaktadır. İngiltere aile ziyareti vizesi ücreti kurumumuz tarafından ödenecek olup müşterilerimiz bu ücreti randevu alınmadan şirketimize havale etmeleri gerekiyor. İngiltere aile ziyareti vizesi randevusu alındıktan sonra parmak izi işlemi için alınan randevü gün ve saatinde hazır bulunmanız gerekmektedir. Çok ender olsada İngiltere konsolosluğu yetkilileri başvuru sahibini bir mülakata katılmasını talep edebilmektedir.

İngiltere aile ziyareti vizesi başvuruları 5-15 iş günü içinde çıkmaktadır, bu sure başvuru yoğunluğuna gore değişmektedir.