İngiltere Turist Vizesi

İngiltere’ye turistik (ziyaretçi) amaçlı yapılan vize başvurusudur. İngiltere turist vizesi başvuruları 6 ay-1-2-5 ve 10 yıllık yapılabilir. İngiltere turist vizesi için gerekli evrakları konusunda uzman vize danışmanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Uzman kadromuzun danışmanlığında hazırlayacağınız evraklarla İngiltere turist vizesi başvurusunu yapıyoruz.

İngiltere turist vizesi için gerekli evraklarla birliktresize göndereceğimiz bilgi formunu (Türkçe) yazıcıdan çıktı alıp bize ulaştırmanız yeterli. Size göndereceğimiz bilgi formunun bilgileri doğru olmalı, sunacağınız destekleyici belgeler ile tutarlı olmalıdır. Bu belgelerin İngilizce tercümelerini kurumumuzun yeminli tercümanları tarafından yapılmaktadır. İngiltere vize merkezinin incelemesine sunulacak tüm evrakların doğru, mümkünse orijinal olması tavsiye ediyoruz.

İngiltere turist vizesi başvuru formu (İngilizce) Aisi Vize bölümü uzmanlarınca doldurulmaktadır. İngiltere turist vizesi ücreti kurumumuz tarafından ödenecek olup müşterilerimiz bu ücreti randevu alınmadan şirketimize havale etmeleri gerekiyor. İngiltere turist vizesi randevusu alındıktan sonra parmak izi işlemi için alınan randevü gün ve saatinde hazır bulunmanız gerekmektedir. Çok ender olsada İngiltere konsolosluğu yetkilileri başvuru sahibini bir mülakata katılmasını talep edebilmektedir.

İngiltere turist vizesi başvuruları 5-15 iş günü içinde çıkmaktadır, bu sure başvuru yoğunluğuna gore değişmektedir.